Archiwum
15 stycznia 2012
Post Thumbnail of Płyty 2011
15 stycznia 2012 //Recenzje      
Część 3 z 5 w serii artykułów "Muzyczne podsumowanie 2011"

Część 3 z 5 w serii artykułów Muzyczne podsumowanie 2011Ciężki miałam tu orzech do zgryzienia, głównie przez scrobblowanie podczas snu. Poza tym moje podsumowania zawsze mają to do siebie, że opierają się przede wszystkim na drugiej połowie roku. Choć tłumaczę to sobie, że może po prostu wtedy ukazują się lepsze …

autor:
17 października 2010
Post Thumbnail of Free Form Festival 6
17 października 2010 //Galeria + Relacje      

Pisząc o koncertach i festiwalach zazwyczaj pomijam stronę organizacyjną wydarzenia. Jednak w przypadku szóstej edycji Free Form Festival nie mogę o niej zapomnieć, ba – nawet od niej zacznę. W zeszłym roku na FFF mnie nie było, doszły mnie jednak słuchy, że festiwal zmienił lokalizację na Wytwórnię Wódek Koneser, zwaną teraz Centrum Kultury.

autor:
27 stycznia 2010
Post Thumbnail of Muzyka z reklam
27 stycznia 2010 //News, Do Obejrzenia      

Przerwa reklamowa. Podczas filmu, serialu, programu… nieważne. Przerwa reklamowa czyli przerwa na skorzystanie z toalety, zrobienie sobie czegoś do jedzenia, przejrzenie gazety. Ja na ogół nie zwracam uwagi na reklamy, a jeśli już zapamiętam jakiś spot, bardzo rzadko wiem, czego tak naprawdę dotyczy. W reklamach interesuje mnie jednak jedno – muzyka.

autor: