Przestrzeń Muzyki live – afteparty

11 czerwca 2010
piątek, godz. 13:59
Część 1 z 9 w serii artykułów Przestrzeń Muzyki Live - afterparty


Już za tydzień, 18 czerwca, czeka nas w Łodzi niezwykłe wydarzenie – pierwsza edycja festiwalu Przestrzeń Muzyki. W ciągu dwóch dni zaprezentują się liczne zespoły z Polski, i te doskonale znane, i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Główną gwiazdą festiwalu będzie zaś brytyjska formacja IAMX, dowodzona przez Chrisa Cornera.
Posiadaczy biletów/karnetów a także wszystkich tych, którzy po prostu chcą się pobawić przy fajnej muzyce, zapraszamy po pierwszym dniu koncertów, 18 czerwca, do klubu Dekompresja (Łódź, ul. Limanowskiego 200) na oficjalne afterparty. Zagrają Kuba Wandachowicz (Cool Kids of Death) oraz my, czyli newman i de-mo. Rozpoczynamy ok. 23ej, wstęp wolny dla posiadaczy biletów/karnetów, 5 zł dla pozostałych.
A czego można się spodziewać na afterparty? Na pewno będzie elektronicznie, będzie też trochę gitarowo, będzie IAMX i będzie indie.
A konkretniej? Proszę bardzo. W serii artykułów „Przestrzeń muzyki live – afterparty” codziennie zaprezentujemy jeden kawałek, który lubimy i którego na 90% możecie się spodziewać podczas afteru. Na 90%, bo tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo 😉 Cykl ten będzie jednak pewnym wyznacznikiem kierunku, w którym zamierzamy pójść.
Zacznijmy więc!


autor: //
11.06.2010, godz. 13:59, piątek
Kategoria: News, Utwory

Poprzedni Post
«
Następny Post
»