Archiwum
18 maja 2011
Post Thumbnail of La Sera - "Never Come Around"
18 maja 2011 //Do Obejrzenia      

Błądzenie po YouTubie niesie czasem ze sobą nieprzewidziane skutki. Można doznać muzycznego olśnienia, powspominać lub odkryć coś nowego – bardziej lub mniej wspaniałego. Tym razem odkrycie przede wszystkim wizualne

autor:
17 października 2010
Post Thumbnail of Free Form Festival 6
17 października 2010 //Galeria + Relacje      

Pisząc o koncertach i festiwalach zazwyczaj pomijam stronę organizacyjną wydarzenia. Jednak w przypadku szóstej edycji Free Form Festival nie mogę o niej zapomnieć, ba – nawet od niej zacznę. W zeszłym roku na FFF mnie nie było, doszły mnie jednak słuchy, że festiwal zmienił lokalizację na Wytwórnię Wódek Koneser, zwaną teraz Centrum Kultury.

autor:
11 czerwca 2010
Post Thumbnail of Przestrzeń Muzyki live – afteparty
11 czerwca 2010 //News, Utwory      
Część 1 z 9 w serii artykułów "Przestrzeń Muzyki Live - afterparty"

Już za tydzień, 18 czerwca, czeka nas w Łodzi niezwykłe wydarzenie – pierwsza edycja festiwalu Przestrzeń Muzyki. Posiadaczy biletów/karnetów a także wszystkich tych, którzy po prostu chcą się pobawić przy fajnej muzyce, zapraszamy po pierwszym dniu koncertów, 18 czerwca, do klubu Dekompresja (Łódź, ul. Limanowskiego 200) na oficjalne afterparty. Czego będzie można się spodziewać? W serii artykułów „Przestrzeń muzyki live – afterparty” codziennie zaprezentujemy jeden kawałek, który lubimy i którego na 90% możecie się spodziewać podczas afteru.

autor:
9 czerwca 2010
Post Thumbnail of Selector Festival 2010
9 czerwca 2010 //Galeria + Relacje      

de-mo: Rok temu zapytałam, co Cię przyciągnęło na pierwszą edycję Selector Festival. Gdybym w tym roku to ja miała odpowiedzieć na to pytanie, sprawiłoby mi to ogromną trudność.
newman: To niesamowite, jak można jechać na festiwal bez żadnych muzycznych zobowiązań i …wyjechać z niego oczarowanym niemal każdym koncertem.

autor:
1 czerwca 2010
Post Thumbnail of Wszystkie dzieci nasze są
1 czerwca 2010 //News, Utwory      

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, gdzieś prawie na końcu świata leżała dzika kraina, o której mówiono, że niedźwiedzie chadzają tam ulicami. Wszystko było tam szare i zgrzebne. Ludzie żyli skromnie i nie mieli wielu rzeczy, które gdzie indziej uchodziły za podstawowe. Był w tej krainie jednak ktoś, komu ta sytuacja nie przeszkadzała. Tym kimś były dzieci.

autor:
31 grudnia 2009
Post Thumbnail of Muzyczne podsumowanie 2009
31 grudnia 2009 //News      

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a jak wiadomo wszelkie końce sprzyjają różnego rodzaju podsumowaniom. Dlatego i my zrobiliśmy kilka oczywistych i mniej oczywistych zestawień, dotyczących mijającego 2009 roku a także całej dekady. Bo choć dekada tak naprawdę jeszcze się nie kończy, głosy są podzielone a lista i tak powstała, …

autor:
9 grudnia 2009
Post Thumbnail of HURTS - "Wonderful life"
9 grudnia 2009 //Recenzje, Ciekawi, Utwory      

Od kilkunastu dni utwór ten czaił się gdzieś obok. Był na zaprzyjaźnionym blogu, potem w radiu (nie polskim oczywiście). Aż trafiło. Niemal godzina spędzona przed teledyskiem, poszukiwania jakichkolwiek informacji o autorach. Niewiele tego jest, co tylko dobrze świadczy o zespole, bo już na starcie potrafią zadbać o odpowiedni entourage.
Jest ich …

autor:
11 sierpnia 2009
Post Thumbnail of No Limits! nr 3/2009 - 14.08.2009
11 sierpnia 2009 //News, Imprezy NL      

Uwaga, uwaga – No Limits! powraca na parkiet!
Tylko u nas spotkanie Króla i Królowej Popu!
Jedyna w swoim rodzaju impreza z cyklu NO LIMITS! z dużą dawką muzyki Madonny i Michaela Jacksona. Madonna dzień później zaśpiewa w Warszawie, Jacko kilka dni później obchodziłby kolejne urodziny… czy może być lepsza okazja?
Oprócz tego …

autor:
2 sierpnia 2009
Post Thumbnail of Heineken Open'er Festival 2009
2 sierpnia 2009 //Galeria + Relacje      

W tym roku postanowiliśmy zaszaleć. Schowaliśmy głęboko w kieszeń naszą awersję do masówek, zacisnęliśmy zęby i wybraliśmy się na największy (?) polski festiwal – słynny Heineken Open’er w Gdyni. Nie przyciągnęło nas morze ani chęć lansowania się, hasła w stylu „chcesz się liczyć, jedź na Opene’ra” też do nas nie …

autor:
25 czerwca 2009
Post Thumbnail of 90's
25 czerwca 2009 //90s      

Jako miłośnicy lat 90tych postanowiliśmy poświęcić muzyce z tamtych czasów osobny dział.  Bo warto. Bo mamy do niej sentyment, a niektórych wykonawców i niektóre piosenki sami już zapomnieliśmy. Mamy za to ogromną frajdę, gdy nagle sobie o nich przypominamy i wracają wspomnienia. Tak, tego kiedyś słuchaliśmy.
W dziale 90’s postaramy się …

autor:
 Strona 1 z 6  1  2  3  4  5 Dalej » ...  KONIEC »